AUTOKLIMATIZÁCIE

Aj klimatizácia vo vozidle potrebuje starostlivosť a vyžaduje si pravidelnú údržbu aby bola v dobrej kondícii.

Plnenie klimatizácie

Vykonávame plnenie klimatizácií chladivom R134a a tiež chladivom R1234yf. Vďaka veľmi kvalitnej plničke s vysokou kapacitou sme schopný doplniť chladiacu zmes aj do autobusov, nákladných automobilov a poľnohospodárskych strojov. Vykonávame aj tzv. predsezónnu údržbu / servis auto-klimatizácií.

Dezinfekcia klimatizácie a interiéru ozónom

Pravidelná dezinfekcia klimatizácie eliminuje tvorbu baktérií, plesní, ktoré môžu spôsobovať okrem zápachu aj zdravotné problémy.

Samotná dezinfekcia prebieha umiestnením špeciálneho zariadenia do interiéru vytvárajúceho ozón. Výhodou ozónu je, že sa dokáže dostať na miesta (do rôznych špár a pod.), ktoré sa pri bežnom čistení interiéru vyčistiť nedajú, pričom ozón reálne príčinu zápachu odstraňuje, nie len prekrýva.

Pri spustenom motore, zatvorených oknách a zapnutom vnútornom okruhu ventilácie sa koncentruje ozón v interiéri, ktorý všetko dezinfikuje. Tento proces trvá 30 - 60 minút. Teda pre dezinfekciu ozónom nie je potrebné robiť žiadne mechanické zásahy vo vozidle a po dezinfekcii sa dá ihneď s automobilom odísť. Pri dezinfekcii klimatizácie je nutné  vymeniť aj peľový filter.

Servis klimatizácií

Kompletný servis klimatizácie spočíva:

  • v napojení klimatizačného systému na špeciálne zariadenie,
  • v odsatí zbytku chladiva a starého oleja,
  • vákuovania systému a testu tesnosti,
  • naplnenia systému novým olejom, UV látkou a chladiva,
  • testu tlaku a funkčnosti klimatizácie.

Diagnostika

Našim diagnostickým zariadením vieme zistiť, či klimatizácia funguje naozaj správne, či chladí v takom rozsahu ako je potrebné a či toto chladenie prebieha v poriadku. Zároveň otestujeme systém z hľadiska tesnosti.

Kontaktné informácie

Nitrianska 346
95501 Chrabrany

Otváracie hodiny

Pondelok
8:00 - 17:00
Utorok
8:00 - 17:00
Streda
8:00 - 17:00
Štvrtok
8:00 - 17:00
Piatok
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00
Nedeľa
zatvorené
© 2022 pneuresutik.sk, Created by binary.sk